Wydawca treści Wydawca treści

Nasza oferta

Rodzaje pokoi:

Ośrodek dysponuje n/w rodzajami pokoi:

 • 2 pokojami 2-osobowymi, wyposażonymi w 2 wersalki;
 • 2 pokojami 3-osobowymi wyposażonymi w 2 tapczany jednoosobowe oraz dwuosobową wersalkę, z odrębnym aneksem kuchennym, odrębną łazienką i samodzielnym tarasem (studio);
 • 2 pokojami 2-osobowymi wyposażonymi w wersalkę dwuosobową oraz tapczan jednoosobowy z odrębnym aneksem kuchennym, odrębną łazienką (małe studio);
 • 16 standardowymi pokojami 3-osobowymi wyposażonymi w 2 tapczany jednoosobowe oraz dwuosobową wersalkę
 • 1 pokój 2-osobowy z podwójnym łożem małżeńskim
 • 1 pokój 3-osobowy wyposażony w kanapę narożną, wersalkę oraz pojedyncze łóżko, przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

  Doba rozpoczyna się o godz. 14:00, a kończy o godz. 10:00 następnego dnia, bez względu na ilość wykorzystywanych dostępnych standardowo miejsc noclegowych i jest zróżnicowana ze względu na rodzaj pokoju oraz sezon.

  W sezonie letnim tj. w okresie od 25 czerwca do 30 sierpnia rezerwacje na pobyty weekendowe (piątek, sobota i niedziela) nie będą przyjmowane.

  W pokojach wyposażonych w dwuosobowe wersalki istnieje możliwość dokwaterowania dodatkowej osoby, za zwiększoną odpłatnością wynoszącą 25 zł za dobę od jednej osoby.

  Cena za pobyt do 3 dób włącznie powiększana jest o 10%.

  Dzieci w wieku 0-4 lata śpiące razem z rodzicem/opiekunem - pobyt bezpłatny.

  W przypadku korzystania z usług pobytu w Ośrodku grup zorganizowanych, liczących jednorazowo co najmniej 15 osób przez okres minimum 3 dób, na wniosek zainteresowanych, Dyrektor RDLP może udzielić indywidualnie wynegocjowanego rabatu, nie większego jednak niż 10% ceny brutto wynikającej z cennika za usługę pobytu. Rabat nie może być udzielony w okresie sezonu letniego.

  Wszystkie pokoje posiadają pełen węzeł sanitarny (prysznic, wc i umywalkę), „mini euro kuchnię" wyposażoną w kuchnię indukcyjną, lodówkę, zlewozmywak, naczynia i przybory kuchenne, ręczniki, kuchenkę mikrofalową i sejf. Ponadto na wyposażeniu pokoju jest sprzęt plażowy (parawan, leżaki), Wi-Fi. Ośrodek jest wyposażony w instalację grzewczą i wykorzystywany jest przez cały rok.
   

Parkowanie samochodów na terenie ośrodka jest bezpłatne.

 

Obowiązuje bezwzględny zakaz przetrzymywania w ośrodku jakichkolwiek zwierząt z wyjątkiem psa przewodnika osoby niewidomej lub niedowidzącej oraz psa asystenta osoby niepełnosprawnej ruchowo, który ułatwia osobie niepełnosprawnej aktywne uczestnictwo w życiu społecznym.

Materiały do pobrania